1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Vokiškos dainos konkursas ,,Vokiška daina 2016“

2016-05-06 vyko aštuntasis Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių vokiškos dainos konkursas ,,Vokiška daina 2016“ mūsų gimnazijoje. Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių vokiškos dainos konkursas tapo jau tradicinis. Simono Dacho namai įsteigė ir pereinamąją taurę vokiškos dainos konkurso nugalėtojams: ansambliui ir solistui ar duetui.

Šiemet vokiškos dainos konkurse dalyvavo 11 mokyklų, 77 dainininkai. Jie atliko 13 dainų. Puikiai konkursą vedė III klasės gimnazistai Viktorija Žemaitytė ir Simas Stankus. Konkurse skambėjo įvairių muzikos krypčių kūriniai: klasikos, liaudies ir šiuolaikinės, modernios dainos. Dainininkus vertino kompetetinga komisija. Konkursą atidarė ir visus sužavėjo mažieji dainininkai iš lopšelio darželio ,,Bitutė“, kurie taip pat dainavo vokiškai. Mūsų gimnazijos teatro studija, vadovaujama mokytojos metodininkės V. Pakalniškienės, pasveikino dalyvius ir svečius savo pasirodymu. Muzikos mokytoja ekspertė Aušra Niparavičienė ir vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Nijolė Bendaravičienė paruošė kamerinį ansamblį, kuris ir laimėjo I ąją vietą bei pereinamąją taurę. Kameriniame ansamblyje dainavo Simonas Žižiūnas, Lukas Liekis, Monika Grybauskaitė, gitara grojo Lukas Šiaulys.Visų širdis sušildė dainos apie pavasarį, meilę, laimę, džiaugsmą.

Sveikiname VDG vokiškos dainos konkurso ,,Vokiška daina“ nugalėtojus.

Informaciją pateikė vokiečių kalbos mokytoja ekspertė Nijolė Bendaravičienė.

vokieciu1

vokieciu2

VDG mokiniai konkurse „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“

2016 m. kovo 14 dieną Goethe‘s institute vėl šurmuliavo moksleiviai – konkurso „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“ nacionalinio finalo dalyviai. Pirmiausia tiriamuosius darbus finalistai pristatė visiems, o po to pristatymai vyko mugėje. Į finalą pateko 3 VDG mokinių darbai: Mato Tamulionio, Gabrielės Kalantaitės ir Valdonės Riaukaitės, kuriems pasiruošti padėjo mokytojos R. Stonkuvienė, T. Petrauskaitė ir N. Bendaravičienė.

„Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“, mano nuomone, labai naudingas konkursas. Galima gauti labai daug vertingos patirties, kadangi reikia rasti kažką naujo, įdomaus. Reikia ieškoti informacijos, atlikti bandymus, aktyviai ruoštis ir rengti prisistatymą. Šis konkursas man suteikė daug žinių, naujų įžvalgų, atradimų, privertė susimąstyti, ką dar naujo būtų galima rasti. Smalsu buvo išgirsti kitų dalyvių atliktų tyrimų rezultatus. Manau, kad įgytos žinios bus naudingos ir ateityje. Dalyvaudami tokiuose konkursuose įgauname praktinių įgūdžių, pritaikome savo gebėjimus ir žinias. Pagiliname mokomųjų dalykų žinias. Labai patiko, kad konkurse buvo galimybė pristatyti savo darbą ne tik lietuvių, bet ir vokiečių kalba. Taigi, pasirinkau biologijos tiriamąjį darbą, kadangi labiausiai domiuosi biologija ir norėjau praplėsti savo biologijos ir vokiečių kalbos žinias. Nuoširdžiai dėkoju vokiečių kalbos mokytojai N. Bendaravičienei ir biologijos mokytojai T. Petrauskaitei, kurios paskatino ir padėjo dalyvauti konkurse.

3a klasės gimnazistė Valdonė Riaukaitė

Daugiau informacijos rasite šiuo adresu:

https://www.facebook.com/pages/Goethe-Institut-Litauen/69842861560

vokieciu

vokieciu1

vokieciu2

vokieciu3

Vėl teisines žinias mūsų gimnazistai išmanė geriausiai!

Nuoširdžiausi sveikinimai III a klasės gimnazistams: Mantautui Šimkui, iškovojusiam I –ąją vietą, ir Deividui Jokšui, laimėjusiam II – ąją vietą, Klaipėdos apygardos prokuratūros teisinių žinių konkurse „Pažink LR Konstituciją“. Spalio 23 dieną juos iškilmingai apdovanos LR generalinio prokuroro pavaduotojas, einantis generalinio prokuroro pareigas, Darius Raulušaitis. Gimnazistams bus organizuota ekskursija po Generalinę prokuratūrą, jie dalyvaus apskritojo stalo diskusijoje, skirtoje Konstitucijos dienai paminėti.

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Gustienė

konstitucija025

Foto iš www.veidas.lt

Vėl džiugina mūsų sportininkai!

Tauragėje vykusiame Lietuvos moksleivių badmintono čempionate mūsų gimnazijos merginų komanda tapo čempionėmis! Štai tų mokinių sąrašas:
1. Ugnė Graužinytė ,IIe klasė
2. Gabija Norvilaitė, IId
3. Aurėja Stanislovaitė, Ia klasė
Vaikinų komanda  irgi pasirodė visai neblogai -  užėmė III- iąją vietą. Laimėtojais tapo:
1. Paulius Vėderis, If klasė
2,.Deividas Valiulis, IVb klasė
3. Gerhardas Skonsmonas,  IIIf  klasė
Šioms šaunioms komandoms vadovauja kūno kultūros mokytoja   Renata Šarafutdinova.

badmintonas1

badmintonas2

badmintonas3

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"