1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Straipsniai

Tiems, kam rūpi būsimos studijos

Artėjant abiturientų egzaminams,  suintensyvėja įvairių mokyklų pristatymai mūsų gimnazijoje. Juos organizuoja administracija, klasės vadovės, mokytojai. Štai anglų kalbos mokytoja Vilija Rakštienė pakvietė lektorę, studentų priėmimo skyriaus vadovę Vidmantę Tamošiūnaitę, skaityti paskaitą apie studijas LCC tarptautiniame universitete, kad moksleiviai galėtų sužinoti apie galimybes studijuoti LCC universitete. Mokytoja Vilija susipažino su Vidmante, kai ji atliko praktiką mūsų gimnazijoje. Man pačiai teko universiteto pristatymą stebėti, galvoju, kad paskaita buvo naudinga visiems atėjusiems, nes galvojantys apie studijas LCC universitete, susipažino su priėmimo sąlygomis, studijų programomis ir sužinojo plačiau apie atmosferą universitete. Abiturientams, kurie nežino, kur stoti, papildoma informacija visada yra naudinga.

 

 

 

 

 

 

Goda Plečkaitytė, IV d klasė

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"