1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Naujienos

,,Albatrosai“ – mūsų gimnazijos komanda nugalėtoja!

Jau beveik 9 metus mūsų gimnazijos komanda dalyvauja Lietuvos aukštosios jūreivystės organizuojame  konkurse ,,Jūrų keliais“. Šiemet konkursas vyko gegužės 3 dieną. III klasės gimnazistai Jogaila ir Robertas mielai sutiko pasidalinti įspūdžiais , nes juk mūsiškių komanda ,,Albatrosai“ laimėjo I vietą ir kelionę į Švediją! Vaikinai papasakojo, kad VDG komandą sudarė : Erikas Žagaras, Hubertas Kalinauskas, Jogaila Tervydis, Juozas Pečiulis, Kostas Jančiauskas, Modestas Vilčinskas, Ričardas Jankūnas, Robert Ferretti ir Rugilė Skaisgirytė.O šokėjos Heida Geštautaitė, Kamilė Venckutė, Greta Tamošauskaitė, Saulė Špokauskaitė puikiai paruošė šokiui. Komandai vadovavo fizikos mokytoja Roma Stonkuvienė. Reikėjo atlikt nelengvas užduotis: metlyno mėtymas, kai teko mesti virvę su svoriu ir pataikyti į gelbėjimosi ratą, plukdyti laivą simuliatoriuje, šokti į baseiną ir kuo greičiau sulipti į gelbėjimosi valtį, patirti degančio laivo simuliaciją ir išgelbėti manekeną, suteikti pirmąją pagalbą, dar buvo mazgų pynimas ir vėliavėlių rungtis, kai kiekviena jūrinė vėliavėlė turi savo reikšmę, kurią reikėjo paaiškinti, virvę traukti. Vaikinai santūrūs: ,,Prisistatymo šokis praėjo sklandžiai. Mėtlyno mėtyme, laivo simuliatoriuje, baseine ir dujų kambaryje pasirodėme vidutiniškai, tačiau pirmoje pagalboje, vėliavėlių rungtyje ir mazgų pynime surinkome maksimalų taškų skaičių. Taip pat virvės traukime užėmėme pirmą vietą. Kadangi mėtlyno mėtyme, laivo simuliatoriuje, baseine ir dujų kambaryje pasirodėme vidutiniškai, tai net nesitikėjome gauti pirmos vietos - nustebome patekę į trejetuką ir jautėmės neapsakomai lamingi užėmę konkurse pirmąją vietą. Rungtims vadovavo patys studentai. Be to, davė skanius ir sočius pietus“. Ką gi, mums belieka padėkoti už gimnazijos vardo garsinimą ir palinkėti jiems gero vėjo.

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"