1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Naujienos

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijai 97 metai!

2019 metų balandžio 19 dieną mokykla šventė savo 97 gimtadienį. Diena buvo ypatinga: I-IV gimnazijos klasių mokiniai ir mokytojai rinkosi valgykloje, kur gimnazijos direktorius pasakė šventinę kalbą, po to buvo vaišintasi tortu, geriama arbata. Vėliau ketvirtokai toliau ruošėsi egzaminams ( tortas ir arbata buvo jų pertraukėlės dalis). Trečiokai dalyvavo sportinėse varžybose. Na, o pasistiprinę antrokai kartu su lydinčiais mokytojais išskubėjo į Skulptūrų parką, pirmokai į Pramogų bei Pajūrio regioninį parką-šiemet nuspręsta gerais darbais paminėti gimnazijos gimimo dieną – surinkti šiukšles iš minėtų vietų.

Visos klasės buvo suskirstytos į grupeles ir kiekvienai grupelei buvo priskirta vieta ir lydintys mokytojai. Mūsų klasė vyko į Pajūrio regioninį parką. Susėdome į autobusą, nuvažiavome į Girulius, ten mus pasitiko parko eigulys. Apsimovę pirštines ir pasipurškę skysčiais nuo uodų ir erkių iškeliavome į mišką rinkti šiukšlių.

Oras buvo gražus, saulė švietė, paukščiukai čiulbėjo ir visi buvo patenkinti. Mūsų tikslas buvo surinkti šiukšles nuo Girulių miško iki Kalotės ežero pradžios, bet planas staiga pasikeitė ir nuėjome iki Kalotės gyvenvietės pradžios. Pusiaukelėje sustojome pailsėti prie ežero kranto, pasigrožėti gamtos vaizdais. Surinkome daug šiukšlių: ir gamta tapo švaresnė, ir šypsena didesnė.

Toks mokyklos gimtadienis visiems patiko - linksmai laiką praleidome, gamtą sutvarkėme ir mokykloje sėdėti nereikėjo.

Norbertas Dilys, Ic klasė

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos laikraštis "Atžalynas"